Структура за темами

 • 1. Географія як наука. Географічна оболонка

  Що вивчає географія та як все влаштовано в земній природі? Саме цьому присвячена перша тема нашого онлайн курсу географії. Ми дізнаємося суть географії як науки, що таке географічна оболонка та детально розглянемо її складові. Це є фундаментом для кращого розуміння всіх наступних тем курсу.

  Сторінки: 11Тести: 5Файли: 8
 • 2. Географічні відкриття і дослідження

  Дана тема не прив'язана до конкретного класу. Про географічні відкриття та дослідження в різній мірі розповідається протягом усього курсу шкільної географії. Тож в межах теми були розглянуті ключові події та персоналії в географічному вивченні планети загалом (уроки 1-5) та України окремо (урок 6).

  Сторінки: 7Файли: 13Тести: 5
 • 3. Природа (фізико-географічна характеристика) материків і океанів

  Поточна тема - це ущільнена версія курсу "Географія материків і океанів". Деякий матеріал (наприклад, про корисні копалини, історію дослідження тощо) перенесений в інші теми. Серед файлів ви традиційно знайдете тренажери для вивчення географічної номенклатури. Ця тема є однією з найнасиченіших на фактаж в нашому онлайн-курсі.

  Файли: 12Сторінки: 9Тести: 6
 • 4. Природа (фізико-географічна характеристика) України

  Вся фізична географія України в одній темі: фізико-географічне положення України; рельєф і тектонічні структури, корисні копалини; клімат; гідрографія; грунти, рослинний і тваринний світ; фізико-географічне районування, природні комплекси рівнин; Українські Карпати та Кримські гори; Чорне і Азовське моря; природні ресурси, геоекологічна ситуація, охорона природи. Традиційно присутні тренажери, як ними користуватися ви вже знаєте з попередніх тем.

  Сторінки: 10Файли: 7Тести: 5
 • 5. Україна як держава. Населення України

  Розпочинаємо вивчати суспільну географію України. В цій темі ми розглянемо суть України як держави, її суспільно-географічне положення, населення (демографічну, етномовну та конфесійну структури). Також вивчаємо трудові ресурси, зайнятість та соціальну сферу. Окремо слід виділити урок "Українці. Історичні (етнічні) землі українців. Українська діаспора". У вивченні міст України, етнічних земель та національних меншин вам допоможуть наші PDF-тренажери.

  Сторінки: 7Файли: 4Тести: 5URL (веб-посилання): 1
 • 6. Господарство України

  Тема створюється :)

  Сторінки: 9Тести: 6
 • 8. Світове господарство

  Матеріал теми в стадії розробки.

 • 10. Географічні задачі

  Одна з найцікавіших тем скоро буде доступна )))