Новини школи

Розпочнемо з теми "Числа і вирази" - перша тема курсу "Математика - підготовка до ЗНО"

Розпочнемо з теми "Числа і вирази" - перша тема курсу "Математика - підготовка до ЗНО"

Школа Знання Онлайн -
Number of replies: 0

«Числа і вирази» – це перша тема курсу «Математика – підготовка до ЗНО»

 

Це базова тема, яка знайомить учнів з основними поняттями математики та вчить їх працювати з числами, дробами, степенями та коренями, формулами.

Я намагався зробити її простою та зрозумілою, і водночас дати учням всі ті знання, які будуть необхідні при вивченні інших тем.

 

Починається тема з відео-уроків, що присвячені самим базовим питанням математики: що таке число і які типи чисел ми знаємо? Саме поняття число чисто інтуїтивне і не має чіткого означення. Але при цьому математики розрізняють різні типи чисел і учні повинні їх знати, і вміти відрізнити цілі числа від ірраціональних чи натуральні.

 

Ми також повторимо що таке дроби і як з ними працювати. Учні зрозуміють правила додавання та множення дробів.

 

А в наступних відео-уроках вже перейдемо до серйознішою математики і будемо працювати з виразами, що містять степені та корені. Як завжди почнемо з основних понять і плавно перейдемо до складних дробових степенів. Арифметичний корінь – це обернена дія до піднесення в степінь. Ви побачите, що перетворювати вирази з коренями – це нескладно. Правду кажучи там є свої підводні камені, і про них ви теж дізнаєтеся.

 

Більша частина теми присвячена перетворенням виразів та формулам скороченого множення. Це не найцікавіша частина математики, але без неї ніяк. Всі ми мусимо вміти рахувати, а якщо ви хочете вчити математику, то також мусити працювати не тільки з числами, але й з виразами. Ми наводимо достатньо прикладів, вирішуємо задачі та показуємо, що складні вирази часто можна подати у дуже зручній та короткій формі. Учні навчаться спрощувати вирази і будуть користуватися цими навиками у всіх наступних темах курсу математики. Знання з цієї теми знадобляться вам і при вивченні фізики, економіки, хімії та інших інших наук.

 

В кінці теми ми розглянемо прості текстові задачі. Покажемо як рахувати прості та складні відсотки, складати і вирішувати пропорції. Також вивчимо правила подільності чисел та покажемо де вони застосовуються.

 

Крім відео-уроків, ви знайдете і конспекти – це в основному формули якими ми користувалися в цій темі. Ви можете завантажити їх собі на комп’ютер або роздрукувати і користуватися ними вдома.

 

Після перегляду всіх відео уроків, обов’язково пройдіть тестування та перевірте свої знання. Якщо оцінка висока, ви готові починати вивчати другу тему курсу Математики – Рівняння та нерівності.

Якщо ж ваші успіхи в тестуванні слабкі, то проаналізуйте результат, знайдіть завдання в яких ви помилилися. Ви завжди можете ще раз переглянути всі відео-уроки і закріпити свої знання.

 

Не відкладайте своє навчання на потім, почніть його вже зараз!

 

Курс «Математика – підготовка до ЗНО» ви можете пройти на сайті школи «Знання Онлайн»