Новини школи

Структура курсу “Математика - підготовка до ЗНО”

Структура курсу “Математика - підготовка до ЗНО”

Школа Знання Онлайн -
Number of replies: 0

 

Курс "Математика - підготовка до ЗНО" побудований таким чином, щоб учні поступово вивчали матеріал від простішого до складнішого. Він повністю відповідає програмі підготовки до ЗНО Міністерства освіти і науки. Курс розбитий на вісім тем.

По закінченню курсу, учень буде володіти всіма необхідними знаннями формул, правил та законів шкільної математики, познайомиться з математичним термінами та зрозуміє їхню роль в математиці. Основна частина курсу присвячена вирішенню практичних завдань. Детально розібрані та пояснені всі типові для ЗНО задачі. В кінці кожної теми учням пропонується пройти тестування для перевірки знань. Тестування побудовано на зразок тестів ЗНО. Вирішення учнем тестів є дуже важливою складовою навчального процесу, адже це його самостійна робота. Кожен тест міститься у двох-трьох варіантах, вирішивши всіх їхніх учень закріпить свої знання та буде готовий вирішувати завдання самостійно.

 

Перша тема курсу – Числа і вирази. Вона охоплює теоретичні відомості про числа і типи чисел, формули скороченого множення, формули роботи з виразами, що містять степені та корені, відомості про властивості подільності чисел, про відсотки та деякі інші найпростіші текстові задачі. У практичній частині ви знайдете вирішення типових задач. Розглядаються задачі різної складності від простих до найскладніших.

Перша тема курсу математики є фундаментом, який необхідний для вивчення всіх інших тем. Тому дана тема у вільному доступі для всіх учнів школи.

Друга тема курсу – Рівняння та нерівності. Вона навчить вас розв’язувати рівняння на нерівності, а також їх системи. Ви познайомитися з усіма типам задач, що зустрічаються на ЗНО, навчитесь застосовувати спеціальні методи розв’язування. Ця тема теж є базовою для подальшого вивчення математики, тому що деякі методи та принципи зустрічатимуться і наступних темах.

Третя тема курсу – Тригонометрія. Ви вивчите, що таке синус та косинус, зрозумієте де і для чого використовуються ці поняття в нашому житті. Познайомитися з тригонометричними формулами перетворення виразів, навчитеся розв’язувати тригонометричні рівняння та нерівності, вивчите як виглядають хвилеподібні графіки тригонометричних функцій та які вони мають цікаві властивості.

Четверта тема курсу – Показникова та логарифмічна функції. Вона присвячена тим задачам де зустрічається показникова функція та обернена до неї логарифмічна. Тема містить теоретичні описи матеріалу, властивості даних функцій та вирішення багатьох задач: перетворення виразів, рівняння та нерівності.

П’ята тема курсу – Функції та їх графіки. Вектори. Одна з найбільш прикладних тем курсу. Вона підсумовує знання про всі види функцій, які вивчають в шкільній програмі, описує їх графік та вчить працювати з ними. Робота з графіками та їх аналіз є невід’ємною складовою таких наук, як економіка та банківська справа, всіх природничих наук, таких як фізика, хімія та інших. До цієї теми відносяться також вектори. Що це таке і навіщо їх придумали? Дуже просто, вони допомагають вирішувати багато складних задач. Тепер і ви зможете це робити.

Шоста тема курсу – Теорія ймовірності та комбінаторика. Прогресії. Тут зібрані лекції та приклади вирішення задач на імовірність подій. Вивчите, що таке арифметична та геометрична прогречсії, їхні властивості, задачі що вирішуються за допомогою прогресій. Якщо ви хочете покласти гроші на депозит в банк, вам обов’язково треба вивчити цю тему, і ви зможете легко та швидко рахувати свої відсотки та приймати правильні рішення.

Сьома тема курсу – Геометрія. Трикутники та коло. Від часів древньогрецьких математиків до нашого часу розвивалася геометрія – наука про простір. Ви вивчите закони, теореми та правила, що допоможуть вам розв’язувати геометричні задачі, зрозумієте чим відрізняється рівнобедрений трикутник від рівностороннього та багато іншого. Крім того це дуже наочна і красива наука, що розвиває уяву учнів.

Восьма тема – Геометрія. Чотирикутники та об’ємні фігури. Чотирикутник – найпопулярніша фігура в нашому житті. Ви познайомитися з квадратами, прямокутниками, трапеціями, ромбом. А на закінчення теми вивчите основні закони стереометрії – розділу геометрії, що вивчає об’ємні фігури. Якщо ви хочете колись побудувати власний будинок, вам не обійтися без знання геометрії – як рахувати кути та відстані, площу та об’єм різних фігур.

 

Навчайтеся та несіть свої знання у своє життя!

 

Курс "Математика - підготовка до ЗНО" доступний для вивчення на сайті школи Знання Онлайн